Produkt dla każdego kucharza

Każda osoba, która zajmuje się zawodowo lub amatorsko gotowaniem w warunkach domowych, restauracyjnych nie może się obejść bez jednego podstawowego elementu wyposażenia, jakim jest nóż szefa kuchni. Choć podstawową zasadą dla każdego kucharza jest posiadanie kompletu noży z przeznaczeniem do różnego typu potraw, produktów, to jednak w wielu sytuacjach taki nóż okazuje się nieoceniony. Bardzo dobra ostrość noża sprawia, że może być on wykorzystywany do filetowania ryb, krojenia mięsa, warzyw, owoców. W typowych domowych warunkach może on z powodzeniem zastąpić cały zestaw noży kuchennych. Marka Gerlach już od dawna znana jest z wysokiej jakości swych produktów, dzięki czemu można być pewnym, że będzie to nóż, jaki na lata stanie się podstawowym narzędziem w wybranej kuchni.

 

Bez niego nie obędzie się żadna kuchnia!

Nóż szefa kuchni marki Gerlach został specjalnie stworzony z myślą o osobach poszukujących wyrobów z najlepszej jakości materiałów. Ostrze noża zostało wykonane ze stali nierdzewnej. Wysokiej jakości stal nierdzewna zapewnia trwałość oraz odporność na korozję. Posiada on przy tym bardzo ergonomiczny kształt, co zdecydowanie wpływa na komfort jego użytkowania. Obok tego stal nierdzewna przez dłuższy czas zachowuje ostrość, a samo ostrzenie noża jest niezwykle prostą czynnością. Jeśli ktoś poszukuje dla siebie noża, który sprawdzi się w wielu kuchennych warunkach, a przy tym zapewni komfort w gotowaniu i przyrządzaniu potraw, to będzie to idealne oraz atrakcyjne cenowo rozwiązanie.

 

Gerlach - wymiary
Długość 20 cm
Waga 0.248 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Gerlach S.A.
Informacje techniczne
Linia noży kuchennych przeznaczona jest dla koneserów nowoczesnego designu, poszukujących produktów o najwyższej jakości. U nasady rękojeści noży zostały zamieszczone ułatwiające pracę symbole, podpowiadające, który nóż należy wybrać do precyzyjnej pracy szefa kuchni, krojenia warzyw, chleba czy wędlin, co ułatwi i przyspieszy pracę. Wybór odpowiedniego noża staje się prostszy niż kiedykolwiek. Do modelu została wprowadzona rękojeść z bardziej odpornego niż drewno tworzywa ABS, a ostrza wykonano z najlepszej jakości stali nierdzewnej. Producent GERLACH.
Pozostałe informacje
Materiał stal/tworzywo sztuczne