Obraz Geo II – moc prostoty i kontrastu

Minimalistyczne wnętrza są niezwykle wdzięcznym “tłem” dla nieregularnych kształtów, mocnych kontrastów i zabawy formą. Tak zaprojektowane dekoracje zrobią w takich pomieszczeniach największe wrażenie – zwłaszcza, jeśli będą starannie przemyślane. Jeśli chcesz dodać nieco wyrazistości mieszkaniu lub pracowni, wykorzystaj abstrakcyjny obraz Geo II. W duecie z lampą z dużym, jednokolorowym kloszem będzie wystarczającą dekoracją do sypialni lub salonu.

Nachodzące na siebie, nieregularne owale w kontrastujących barwach będą wyglądać świetnie nie tylko w pokojach u dorosłych. Prosty obraz zainteresuje też najmłodszych, w tym niemowlęta, które początkowo obserwują świat najczęściej ze swojego łóżeczka. Różne kolory, ich odcienie i kształty pobudzą jego wyobraźnię, a przy okazji będą kształtować od małego poczucie estetyki.

Wyrazisty obraz posiada wymiary 50 x 70 cm i jest oprawiony w czarną ramę MDF z dodatkiem okleiny. Idealnie zgra się z nim obraz Geo, który również znjadziesz w naszym sklepie online. Powieś je razem, a dodasz wnętrzu energii. Obrazy będą pasować m.in. do minimalistycznych, nowoczesnych i skandynawskich mieszkań. Odświeżą też nieco klasyczną aranżację wnętrza.

Wymiary
Głębokość 3 cm
Szerokość 50 cm
Wysokość 70 cm
Waga 1.35 kg
Do pobrania