Obraz Mostro I – odrobina egzotyki w Twoim domu

Jeśli uwielbiasz roślinne dekoracje, ale nie masz czasu na zajmowanie się kwiatami, to możesz wybrać obraz, który wprowadzi do wnętrza naturalne motywy.

Obraz Mostro I przedstawia egzotyczne liście na jasnym tle. Zaprezentowane są one w bardzo realistyczny sposób. Widoczna jest faktura liści i ich kolorystyka. Kompozycja przyciąga wzrok stonowaną estetyką i harmonijnym układem.

Motyw tropikalny jest bardzo modny i uniwersalny. Łatwo dopasujesz go do wielu rodzajów wystroju wnętrz. Świetnie sprawdzi się w nowoczesnym, przestronnym salonie, jak i przytulnej sypialni utrzymanej w stylistyce rustykalnej czy klasycznej.

Nawet minimalistyczne przestrzenie potrzebują odrobiny zieleni i naturalnego piękna. Możesz ozdobić nim gabinet, ocieplając jego wnętrze lub zawiesić w przedpokoju, zwracając uwagę odwiedzających Cię gości.

Drewniana jasna ramka dodaje obrazowi delikatności i subtelności. Białe passe-partout, które wypełnia przestrzeń między ramką a obrazem, nadaje mu lekkość oraz podkreśla zieleń liści.

Obraz Mostro I to optymalny wybór dla osób, które cenią sobie piękno natury i chcą poczuć odrobinę tropikalnego klimatu.

Szczegóły obrazu:

●     materiał: płyta HDF, papier, laminat, rama polistyren

●     wymiary: 40 x 50 cm

●     wymiary z ramą: 43 x 53 cm

Wymiary
Głębokość 3 cm
Szerokość 40 cm
Wysokość 50 cm
Waga 1.5 kg
Do pobrania