Obraz Semicerchio II – nadaj wnętrzu intrygujący charakter

Artystyczne elementy dekoracyjne są odzwierciedleniem gustu i poczucia estetyki. Uzupełnij swoje wnętrze detalem, który nie tylko przyciągnie uwagę, ale ukaże też Twoją osobowość czy zainteresowania.

Jeśli chcesz wprowadzić do pomieszczenia oryginalny, nowoczesny akcent, to obraz Semicerchio II będzie doskonałym dodatkiem. Wykonany został w minimalistycznym stylu i w stonowanej kolorystyce. Dzięki temu jest uniwersalny i sprawdzi się w każdym pomieszczeniu.

Na obrazie znajdują się cztery półokręgi w różnych kolorach, które ułożone na neutralnym tle tworzą ciekawy efekt wizualny. Harmonijna kompozycja obrazu oraz jego prosta forma intrygują i wprowadzają do wnętrza spokój.

Obraz Semicerchio II oprawiony jest w białą ramę i białe passe-partout, co dodaje mu eleganckiego wyglądu. Ramka pozwala na wyeksponowanie kolorów półokręgów, jednocześnie zachowując minimalistyczny charakter. Passe-partout natomiast wydobywa delikatne tło, na którym umieszczone są półkola.

Obraz – umieszczony w salonie lub w sypialni – będzie nowoczesną dekoracją, która wprowadzi równowagę i inspirującą energię.

Ten element aranżacji wnętrza z powodzeniem wkomponuje się również w przestrzeń biura, gabinetu lub kawiarni. Jest też doskonałym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby.

Szczegóły obrazu:

●     materiał: płyta HDF, papier, laminat, rama polistyren

●     wymiary: 40 x 50 cm

●     wymiary z ramą: 43 x 53 cm

Wymiary
Głębokość 3 cm
Szerokość 40 cm
Wysokość 50 cm
Waga 1.5 kg
Do pobrania