Fotel z rattanu z białymi poduszkami. Trend mebli rattanowych z lat 70- tych powraca do łask dzięki wygodnej konstrukcji tego fotela ogrodowego. Umieszczony na balkonie, tarasie czy w ogrodzie stworzy przytulne miejsce do relaksu na świeżym powietrzu. Piękna, naturalna plecionka rattanowa upiększy każdą przestrzeń dzięki swojemu ciepłemu kolorowi i ciekawej strukturze. Fotel wyposażony jest w grube poduszki w kolorze złamanej bieli.

Szczegóły:

Typ produktu: Krzesło
Styl: Boho
Kolor główny: Naturalny
Rodzaj materiału: Rattan
Materiał: Rattan
Materiał dodatkowy: Mahoń
Materiał nóżek: Drewno
Materiał siedziska: Tkanina
Skład materiału: 100% Poliester
Podłokietniki: Tak
Wykończenie: Malowany proszkowo
Sładane: Nie
Gęstość pianki: 22 kg/m3
Sztaplowane: Nie

Wymiary:

Wysokość podłokietników: 50 cm
Głębokość: 90 cm
Grubość siedziska: 12 cm
Wysokość siedziska: 45 cm
Szerokość: 98 cm
Wysokość: 70 cm
Powierzchnia siedziska: 80x75 cm
Waga: 35 kg
Maks. obciążenie: 120 kg

W ofercie: 1 x Poduszka na siedzisko, 1 x Fotel, 1 x Poduszka na oparcie

Cechy produktu: Idealne miejsce do relaksu, Uzupełnienie ogrodu w nowoczesnym stylu, Ręczna plecionka podkreśla unikatowy charakter każdego elementu, Wykonanie z wysokiej jakości materiałów, Zdejmowane powłoczki na poduszki, Powłoczki na poduszki z ukrytym zamkiem błyskawicznym

Montaż: Nie wymaga montażu
Dodatkowe informacje: Produkt wykonany jest z materiałów wrażliwych na działanie warunków atmosferycznych, należy przechowywać go wewnątrz lub pod przykryciem, gdy nie jest użytkowany. Ze względu na ręczne wykonanie każdego produktu, mogą występować różnice w fakturze i kolorze. Są to cechy charakterystyczne materiału i nie stanowią wady produktu.

Wskazówki dotyczące pielęgnacji:

Poliester:
1.Jeśli tekstylia nie są używane, należy je chronić przed niekorzystnym działaniem warunków atmosferycznych i przechowywać w czystym i suchym pomieszczeniu
2.Nie suszyć w suszarce i nie prasować
3.Prać ręcznie lub w pralce, wybierając program do prania tkanin delikatnych (maks. 30°C), o ile producent nie zaleca inaczej. Przed praniem przewrócić na lewą stronę i zapiąć zamek.
Wymiary
Głębokość 90 cm
Szerokość 112 cm
Wysokość 70 cm
Do pobrania