Krzesło z naturalnego rattanu do domu i ogrodu. Klasyczny wygląd oraz piękny design tego fotela sprawiają, że jest on idealnym dodatkiem do każdego wnętrza w stylu współczesnym, tradycyjnym oraz boho. Wykonano go z rattanu, więc sprawdzi się zarówno w domu, jak i w ogrodzie. Naturalne wykończenie oraz charakterystyczna plecionka nadają mu luksusowego wyglądu, dzięki czemu jest on charakterystycznym elementem każdej aranżacji. Fotel wyposażono w bawełnianą poduchę siedziskową ze zdejmowaną poszewką oraz nakładki ochronne zapobiegające przed zarysowaniem podłogi.

Szczegóły:

Typ produktu: Fotel
Styl: Klasyczny
Kolor główny: Naturalny
Rodzaj materiału: Rattan
Materiał: Rattan
Materiał dodatkowy: Mahoń
Materiał nóżek: Rattan
Materiał siedziska: Tkanina
Skład materiału: 100% Bawełna
Podłokietniki: Tak
Wykończenie: Naturalne
Sładane: Nie
Gęstość pianki: 22 kg/m3
Sztaplowane: Nie

Wymiary:

Wysokość podłokietników: 65 cm
Głębokość: 90 cm
Wysokość siedziska: 45 cm
Szerokość: 54 cm
Wysokość: 90 cm
Powierzchnia siedziska: 53x46 cm
Waga: 8 kg
Maks. obciążenie: 120 kg

W ofercie: 1 x Krzesło, 1 x Poduszka na siedzisko

Cechy produktu: Wytworny design, Odpowiedni do użytku na zewnątrz i wewnątrz, Wykonany z materiałów naturalnie odpornych na pogodę, Odporność na działanie promieni słonecznych, Nakładki na nóżki chronią podłogę przed zarysowaniem, Powłoczki na poduszki z ukrytym zamkiem błyskawicznym

Montaż: Nie wymaga montażu
Dodatkowe informacje: Do poniższego produktu dołączamy szczegółową książeczkę pielęgnacji, dzięki której mebel będzie wyglądał jak najlepiej przez wiele lat. Sprawdź instrukcję konserwacji i wskazówki, jak prawidłowo dbać o swój nowy produkt – znajdziesz je obok instrukcji montażu. Drewno jest surowcem naturalnym. Wszelkie różnice w kolorze i fakturze, znamiona, marszczenia oraz podobne znaki naturalne są potwierdzeniem autentyczności surowca, a nie wadą uzasadniającą reklamację.

Wskazówki dotyczące pielęgnacji:

Bawełna:
1.Jeśli tekstylia nie są używane, należy je chronić przed niekorzystnym działaniem warunków atmosferycznych i przechowywać w czystym i suchym pomieszczeniu
2.Nie suszyć w suszarce i nie prasować
3.Prać ręcznie lub w pralce, wybierając program do prania tkanin delikatnych (maks. 30°C), o ile producent nie zaleca inaczej. Przed praniem przewrócić na lewą stronę i zapiąć zamek.
Wymiary
Głębokość 90 cm
Szerokość 54 cm
Wysokość 90 cm
Do pobrania