Oprawa stropowa Vitar - stwórz stylową aranżację!

Szukasz stylowego oświetlenia do swojego domu? Oprawa stropowa Vitar w komplecie 3 sztuk to prosty sposób na stworzenie modnej aranżacji w stylu loftowym! Oprawy możesz zamontować w suficie lub zabudowie. Połączenie białego betonu i chromowanego metalu nadają oprawom designerskiego charakteru.

Oprawy stropowe Vitar wyróżniają się wysoką jakością materiałów oraz dużą estetyką wykonania. Okrągły klasyczny kształt oprawy o średnicy 10 cm koresponduje z surowym i nowoczesnym wzornictwem. W centrum oprawy znajduje się miejsce na żarówkę ze źródłem światła LED.

Każda z opraw posiada pojedynczy punkt świetlny o ciepłej barwie, temperaturze 2700K i maksymalnej mocy 6W. Jasne światło zapewnia optymalne oświetlenie pomieszczenia oraz pozwala wprowadzić przytulną atmosferę. Klasa szczelności IP20 chroni konstrukcję lampy przed kurzem.

Oprawy stropowe Vitar w kolorze białego betonu pozwolą Ci stworzyć efektowne oświetlenie w Twoim domu. Lampy świetnie będą się doskonale prezentować w salonie, przedpokoju, kuchni lub stylowej sypialni.

Wymiary
Średnica 10 cm
Wysokość 1 cm
Do pobrania