Oprawa wpuszczona Oris Plus nadaje charakteru i podkreśla przestrzeń twoich wnętrz

Oprawa wpuszczana Oris Plus to rodzaj oświetlenia, który pasuje niemal wszędzie - zarówno w domowych wnętrzach takich jak kuchnia, łazienka, przedpokój, pokój młodzieżowy, ale też w biurze, bibliotece, urzędzie, poczekalni, hotelu i wielu innych. Wszędzie tam, gdzie potrzebne jest oświetlenie, które tylko podkreśli aranżację, nie dominując nad nią, Oris Plus doskonale się odnajdzie. Jest wymarzona do wystroju nowoczesnego, klasycznego, skandynawskiego, minimalistycznego.

Oprawę Oris Plus wykonano z aluminium. Jej okrągły kształt i uniwersalny design sprawiają, że pasuje niemal wszędzie. Źródło światła stanowi wbudowany LED o mocy 13 W, emitujący białe światło o ciepłej barwie, co nadaje pomieszczeniom przytulności. Oprawa Oris Plus jest w kolorze białym. Jej wymiary wynoszą: 16,8 × 2,2 cm.

Oris Plus świetnie nadaje się na oświetlenie np. do kuchni – nad wyspę kuchenną lub nad stół w jadalni. Trzy lub więcej takie same oprawy stropowe doskonale oświetlą pomieszczenie. Pasuje do różnego rodzaju mebli i dodatków.

Wymiary
Średnica 16,8 cm
Wysokość 2,2 cm
Waga 0.412 kg
Do pobrania