Oprawka z przewodem zasilającym szynoprzewodu Profile - nowoczesny element zawieszenia.

Oprawka z przewodem zasilającym szynoprzewodu Profile to element zawieszenia, wykorzystywany w chwili, gdy chcemy zawiesić szynoprzewód w odległości od sufitu. Zwykle dotyczy to montowania światła w wysokich pomieszczeniach w domu, ale także w sklepach, restauracjach, biurach i innych pomieszczeniach użytku publicznego. W chwili obecnej jest wiele osób, które chcą mieć jak największy wpływ na kreowanie wystroju w swoich wnętrzach. A wystrój wnętrz to także stylowe oświetlenie. Oświetlenie na szynoprzewodzie idealnie pasuje do stylistyki nowoczesnej, loftowej, industrialnej i minimalistycznej.

Oprawka z przewodem zasilającym Profile zrobiona została z lakierowanego metalu. Jeśli chodzi o design, jest bardzo prosta z okrągłą, solidną podsufitką. Oprawka przewidziana jest na jedno źródło światła. Jej kolor to czerń, a wymiary wynoszą: 150 cm – długość, średnica – 8 cm.

Oprawka z przewodem zasilającym to jeden z elementów nowoczesnego oryginalnego oświetlenia pomieszczenia za pomocą szynoprzewodu. To rozwiązanie, na którym skorzystają aranżacje nowoczesne i industrialne.

Wymiary
Długość 150 cm
Średnica 8 cm
Waga 0.23 kg
Do pobrania