Stojak na biżuterię z lusterkiem – przechowywanie Twoich skarbów

Jesteś typową „sroczką” i uwielbiasz błyskotki, biżuterię i inne mieniące się dodatki? Masz tego naprawdę dużo w swojej kolekcji, ale nie wiesz jak je przechowywać? Z pomocą przychodzi stojak na biżuterię wyposażony w lusterko. Dzięki niemu zyskujesz miejsce na łańcuszki, kolczyki i bransoletki. Dodatkowo możesz się przejrzeć i z łatwością je założyć.

Metalowa konstrukcja stojaka na biżuterię wpływa na jego stabilność i wytrzymałość. Umieszczone w nim 2 lusterka ułatwią przejrzenie się podczas zakładania ulubionej biżuterii. Oszczędna stylistycznie konstrukcja sprawdzi się zarówno schowana w szafce, jak i wyeksponowana na półce lub toaletce. Jego zaletą jest także rozmiar 29,5x10x35,5 cm, który czyni stojak idealnym elementem Twojej sypialni lub garderoby.

Wieszak na biżuterię uczyni Twoją szafę jeszcze bardziej funkcjonalną. Wydzieli miejsce do przechowywania ulubionych błyskotek. To idealny pomysł na prezent dla małej modnisi lub śledzącej trendy nastolatki. Ty też nie przejdziesz obok niego obojętnie.

organizer na biżuterię z lustrem - wymiary
Długość 19,5 cm
Szerokość 10 cm
Wysokość 35,5 cm
Waga 0.43 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał metal/szkło