Osłonka metalowa

 

Jednym z najbardziej cenionych dodatków do wnętrz są rośliny. Osłonka na doniczkę sprawi, że będą prezentować się jeszcze lepiej i wniesie do Twojego mieszkania styl i oryginalność. Jeśli Twoje wnętrze urządzone jest w industrialnym klimacie, koniecznie zwróć uwagę na metalowe osłonki na doniczkę.

 

Wnętrze w loftowym stylu

Prosty, ale stylowy design będzie przyciągał uwagę Twoich gości. Forma i oryginalna struktura doniczki idealnie pasuje do wnętrz urządzonych w dość surowym, ale eleganckim stylu industrialnym. Osłonka jest wykonana z metalu, co sprawia, że jej wykończenie jest bardzo stylowe. Geometryczne wzory świetnie pasują do prostych wnętrz, są dość nieoczywistym, ale modnym akcentem dekoracyjnym.

 

Funkcjonalna i z charakterem

Metalowa doniczka jest praktycznym wyposażeniem. Jest łatwa w utrzymaniu, do jej czyszczenia wystarczy zwykła ściereczka. Osłonka ma płaskie dno bez dziurek, więc bez obaw można ją postawić na parapecie czy nawet na meblach. Dostępne są kolory: stalowy, miedziany oraz grafitowy. Osłonka ma 15 cm średnicy i 18 cm wysokości. Metalowa osłonka zapewni funkcjonalność i nada niespotykany charakter Twoim wnętrzom.