Panel tapicerowany prostokątny 30x15 cm beżowy

Ściana za łóżkiem jest zimna i nieprzyjemna w dotyku? Zagłówek z paneli tapicerowanych zapewni plecom komfortowe oparcie i będzie niepowtarzalną ozdobą wnętrza.

Panel tapicerowany w kształcie prostokąta o wymiarach 30 × 15 cm to sposób na dekoracyjne i praktyczne wykończenie ściany. Jego grubość wynosi 25 mm, więc prawie nie zabiera przestrzeni, a jednocześnie zapewnia dodatkową izolację akustyczną oraz dodaje wnętrzu przytulności. Wykonany jest z wytrzymałej płyty MDF, miękkiej pianki i tkaniny obiciowej.

Panele ścienne z łatwością zamocujesz samodzielnie – przydadzą się rzepy samoprzylepne lub klej montażowy. To pierwsze rozwiązanie umożliwia bezproblemową zmianę aranżacji za jakiś czas, a drugie daje błyskawiczny i trwały efekt.

Prostokątne panele tapicerowane sprawdzą się nie tylko w roli okazałego wezgłowia w sypialni. Za ich pomocą stworzysz również miękkie oparcie w pokoju dziecięcym lub młodzieżowym, zabudowując fragment ściany za łóżkiem. Przydadzą się też w przedpokoju, gdzie uchronią miejsce na kurtki przed zabrudzeniami.

Dowolnie miksuj kształty i kolory paneli, by zrealizować własny projekt. Możesz zacząć od prostego rysunku na kartce – wspaniale będzie go porównać z gotowym efektem.