Panel tapicerowany trójkątny 30x30 cm niebieski

Czy trójkąt może być przytulną dekoracją? Oczywiście, że tak! Pod warunkiem, że jest to trójkątny panel tapicerowany. Poznaj wszystkie jego zalety i stwórz geometryczną kompozycję w swoim mieszkaniu!

Panel ścienny w kształcie trójkąta o wymiarach 30 × 30 cm wykorzystasz jako element nowoczesnego zagłówka w sypialni. Będzie też świetnym dodatkiem w pokoju maluszka, uzupełniając zarówno strefę wypoczynku, jak i zabawy. Sprawdzi się jako przytulny akcent w pokoju nastolatka lub w gabinecie. W przedpokoju ochroni ścianę i zapewni plecom komfortowe oparcie podczas zakładania butów. To tylko kilka przykładów zastosowania paneli – jak widzisz, jest to element niezwykle wszechstronny.

Panel trójkątny został wykonany z odpornej płyty MDF, miękkiej pianki oraz tkaniny obiciowej. Dzięki temu jest trwały, nie odkształca się i służy przez wiele sezonów. Grubość elementu wynosi 25 mm. Zapewni więc przyjemne oparcie i wprowadzi we wnętrzu przytulny klimat, a jednocześnie pozwoli zaoszczędzić cenną przestrzeń. Czy jego montaż jest łatwy? Zdecydowanie! Wystarczą tylko rzepy lub klej, by przymocować go do ściany.

Sprawdź też inne kształty paneli i stwórz wymarzone połączenie we własnym domu. Efekt zaskoczy Cię szybciej niż myślisz!