Panel tapicerowany trójkątny L 30x15 cm żółty

Geometryczna kompozycja z barwnych trójkątów będzie niesamowitą ozdobą ściany. Możesz z łatwością wykonać ją samodzielnie, wykorzystując panele tapicerowane.

Panele ścienne w kształcie trójkąta o wymiarach 30 × 15 cm uzupełnią strefę zabawy w pokoju dziecka i sprawdzą się jako oryginalny zagłówek w nowoczesnej sypialni. Dzięki właściwościom dźwiękochłonnym ograniczą hałas dobiegający z ulicy czy sąsiednich mieszkań.

Zastanawiasz się, czy takie rozwiązanie jest trwałe? Zdecydowanie tak! Dzięki połączeniu wytrzymałej płyty MDF, miękkiej pianki oraz odpornej tkaniny obiciowej panele posłużą przez wiele sezonów.

Montaż modułów jest dziecinnie prosty. Wystarczą rzepy lub klej oraz chwila wolnego, by zaaranżować wnętrze, które zachwyca przytulnością. Grubość panelu wynosi 25 mm, więc będzie to dodatkowa dekoracja, która jednocześnie nie zabiera cennej przestrzeni.

Trójkątne panele tapicerowane możesz dowolnie łączyć z innymi rodzajami paneli – efektownie będą wyglądać na przykład kompozycje z dodatkiem kwadratów. Trójkąty (lewy + prawy) będą również doskonałym zwieńczeniem jodełki ułożonej z równoległoboków. To tylko kilka pomysłów na kreatywne wykorzystanie paneli, jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia.