Niezbędny element w kuchni

Projektując dom czy mieszkanie zadbać trzeba o konkretne elementy wyposażenia wnętrza, bez których standardowa egzystencja byłaby niemożliwa. Jest to o tyle ważne, że są to rzeczy, które i tak będziemy musieli kupić. Do niezbędnego wyposażenia kuchni zaliczyć możemy między innymi kuchenkę, lodówkę, mikrofalówkę czy zmywarkę. Są to rzeczy codziennego użytku, których kupno wymaga sporych nakładów finansowych. Mniejsze koszty wiążą się z zakupem elementów mniej złożonych, takich jak patelnia, która wykorzystywana jest praktycznie każdego dnia. Kuchnia bez niej nie mogłaby należycie funkcjonować.

 

Podstawa

Ciężko wyobrazić nam sobie kuchnię bez patelni. Jest to niemożliwe. Patelnia użytkowana jest codziennie, podczas nawet przygotowywania nawet najprostszych dań. Pozwala ona na konstruktywne połączenia różnych produktów i smaków. Dzięki niej można stworzyć wymarzone danie, w najdziwniejszych kompozycjach. Aluminium, z którego została wykonana jest solidnym materiałem, który pozwala na długie użytkowanie sprzętu, bez obaw o jego zniszczenie.

 

Sporo atutów

Kuchenny niezbędnik wykonany jest z lekkiego materiału. Sprawia to, że operowanie nią nie jest skomplikowane ani nieprzyjemne. Śmiało można nią podrzucać ulubione naleśniki. Klasyczne wymiary pozwolą także przygotować jajecznicę z wielu jaj lub sporą ilość ulubionego sosu do obiadu. Walory te sprawiają, że jest ona niezbędnym elementem wyposażenia każdej kuchni.

 

Stone - wymiary
Średnica 24 cm
Wysokość 4,7 cm
Waga 0.75 kg
Do pobrania
Informacje techniczne

Patelnia wyprodukowana z wysoce wytrzymałego aluminium. Posiada wewnętrzną powierzchnię marble odporną na zadrapania i przypalanie, grube dno i bardzo elegancki uchwyt soft. Nieprzywierający materiał marble bez wykorzystania PFOA i PTFE (nie wydziela żadnych substancji toksycznych w przypadku przegrzania) jest wysoce odporny na temperatury i zapobiega przypalaniu. Zdrowe gotowanie oraz łatwa konserwacja i czyszczenie. Do wszystkich rodzajów kuchenek, również na indukcję.
Pozostałe informacje
Materiał aluminium