Patelnia Wild Trend – elegancka i łatwa w użyciu

Chcesz gotować jak profesjonalny szef kuchni? Patelnia Wild Trend sprawi, że szybciej osiągniesz poziom mistrzowski i otrzymasz szczere gratulacje od swoich gości.

Z tą patelnią nawet codzienne gotowanie stanie się przyjemnością! Dzięki powłoce marble non-stick składniki nie przyczepiają się do dna, więc możesz smażyć na niewielkiej ilości tłuszczu, a potrawa nie rozpadnie się i zachowa apetyczny wygląd. Patelnia aluminiowa Wild Trend ograniczy czas spędzony w kuchni do minimum – wysokiej jakości tworzywo zapewnia szybkie i równomierne nagrzewanie, więc danie smaży się krócej. Specjalnie zaprojektowane dno patelni umożliwia jej zastosowanie na wszystkich kuchenkach, także indukcyjnych. Bakelitowa rączka pięknie naśladuje drewno, a przy tym jest miła w dotyku i nie wyślizguje się – korzystanie z patelni jest więc wygodne i bezpieczne.

Dzięki nakrapianej czarnej powierzchni i rączce przypominającej drewno patelnia stanie się ozdobą kuchni – możesz na wzór amerykańskich wnętrz zawiesić ją razem z innymi garnkami na wieszaku nad wyspą kuchenną. Nowoczesna patelnia Wild Trend będzie świetnie współgrać z kamiennym blatem i czarnymi sprzętami.

Wild Trend - wymiary
Średnica 20 cm
Wysokość 4,3 cm
Waga 0.605 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Grubość 0,4 cm
Materiał powłoka non-stick