Patelnia Wild Trend – odkryj pasję do... smażenia

Wiele smacznych potraw robi się na patelni – makaron stir-fry z warzywami, ryba z frytkami, kurczak curry czy tradycyjne schabowe. Przygotowanie jedzenia w ten sposób będzie łatwe i przyjemne, jeśli w Twojej kuchni pojawi się patelnia Wild Trend.

Dobra patelnia to skarb! Aluminiowe dno szybko i równomiernie się nagrzewa. Co więcej, jest to patelnia z powłoką nieprzywierającą, więc składniki nie przypalą się nawet na minimalnej ilości tłuszczu! Wygodną obróbkę termiczną zapewnia również rączka z miłego w dotyku i antypoślizgowego bakelitu – patelnia nie wypadnie Ci z dłoni nawet podczas podrzucania naleśników. Tego modelu możesz używać na wszystkich kuchenkach, także indukcyjnych.

Nakrapiana czerń tworzy bardzo oryginalne połączenie z odcieniami drewna – ta nowoczesna patelnia będzie więc wspaniałą ozdobą Twojej kuchni. Możesz wykorzystać ucho w rączce do zawieszenia patelni, np. na wieszaku nad wyspą kuchenną. Naczynie jest dość głębokie, więc sprawdzi się przy daniach wieloskładnikowych i z dużą ilością sosu.

Wild Trend - wymiary
Średnica 24 cm
Wysokość 4,8 cm
Waga 0.786 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Grubość 0,4 cm
Materiał powłoka non-stick