Patera ozdobna do deserów - wytworna podstawa dla Twoich deserów

Deser jest zwieńczeniem każdego obiadu, dlatego też warto go odpowiednio wyeksponować. Zwłaszcza podczas ekskluzywnych przyjęć, które wymagają równie szykownych naczyń. Szukasz oryginalnej podstawki do ciasta na wyjątkowe okazje? Patera ozdobna do deserów spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Szklana patera z pewnością skradnie serca Twoich gości. Oryginalny, ręcznie malowany wzór przypomina szlachetną, szydełkową serwetę - doda elegancji nawet najprostszym deserom. Możesz ułożyć wypieki na całej paterze, tak, aby goście stopniowo odkrywali jej gustowne zdobienia. Jeśli chcesz uwydatnić dekorację z brzegu, uformuj z kawałków ciasta małą piramidę - boczne kształty będą gustownym tłem Twoich słodkości.

Na naczyniu do ciasta możesz też stworzyć ciekawą kompozycję owoców. Wystarczy, że poukładasz na nim kilka bananów i jabłek, a na wierzch dodasz kiść winogron.

Paterę ozdobną do deserów wykonano w polskiej hucie IRENA z unikalnego szkła sodowego. Zakład już prawie od 100 lat specjalizuje się w wytapianiu najwyższej jakości szkła sodowego. Dzięki temu masz pewność, że elegancka patera posłuży Ci na długie lata.

Wymiary
Średnica 35 cm
Waga 1.73 kg
Do pobrania