Piekarnik Teka

Dla miłośników gotowania, i tych, którzy lubią proste i szybkie przepisy. Piekarnik do zabudowy Teka będzie idealny! Pomoże w łatwy i szybki sposób podgrzać dania lub przygotować je od zera – zapiec, ugotować na parze lub zgrillować.

Piekarnik do zabudowy 60 cm wyposażony w chowane, praktyczne pokrętła sprawia, że jego obsługa jest bardzo łatwa. Do wyboru masz aż 9 różnych trybów pieczenia w zakresie temperatur 50-250*C oraz praktyczną funkcję – szybkiego, mechanicznego nagrzewania. System SurroundTemp zapewnia perfekcyjne rozprowadzenie temperatury, dzięki czemu przygotowane posiłki będą chrupiące i dobrze wypieczone.

Po gotowaniu przyszedł czas na sprzątanie – łatwe utrzymanie czystości piekarnika zapewnia nie tylko system czyszczenia Hydro Clean PRO, ale też zastosowane materiały, np.  emalia łatwo czyszcząca.

Piekarnik o pojemności 70 L sprawdzi się w przyrządzaniu ryby, dużego indyka i wielu różnorodnych zapiekanek. Pozwoli podgrzać, zagotować i upiec wszystko to, na co masz ochotę! Piekarnik ze stali nierdzewnej wpisze się w wystrój zarówno jasnej, jak i stylowej, ciemnej kuchni.

Klasa energetyczna A+ piekarnika Teka  sprawia, że sprzęt zużywa o 20 % mniej energii niż standardowe piekarniki.