Srebrne pierścienie na serwetki – nakryj stół po królewsku

Na wystawnym przyjęciu nie wypada podać zwykłych papierowych serwetek. Na talerzu, lub tuż obok niego, powinna spoczywać duża serwetka flizelinowa, adekwatna do okazji. Zamiast składać ją na wzór origami, wykorzystaj srebrne pierścienie na serwetki – to prosty, a jednocześnie efektowny sposób na dekorację stołu.

Ozdobne opaski zachwycają blaskiem maleńkich srebrnych koralików, dlatego warto ich użyć do przybrania stołu weselnego lub na przyjęcie świąteczne w dużym gronie. Zestaw zawiera 4 sztuki pierścieni na serwetki – zamów więcej identycznych opasek, aby dekoracja stołu była spójna i kompletna.

Dodatki nie powinny dominować w nakryciu stołu, a jedynie dyskretnie je wzbogacać. Obrączki na serwetki pozwolą Ci osiągnąć zamierzony efekt – wprowadzą szykowny akcent, ale nie będą przeszkadzać gościom podczas posiłku.

Istnieją różne techniki układania serwetek. Najprościej zwinąć je w rulonik, uformować rożek lub kokardę. Możesz również tworzyć bardziej skomplikowane kompozycje na wzór kwiatów. Srebrne pierścienie na serwetki ułatwią Ci zadanie, a jednocześnie uporządkują aranżację. Już same w sobie stanowią ozdobę, dlatego polecamy je do klasycznych białych serwetek.

pierścienie na serwetki - wymiary
Średnica 4 cm
Waga 0.24 kg
Do pobrania