Piłka do ćwiczeń Tiguar body ball safety plus 75 cm, morska – niezawodność podczas treningu

Piłka gimnastyczna Tiguar to wszechstronny sprzęt, który pomoże Ci w osiągnięciu doskonałej formy. Doskonale sprawdzi się ona jako narzędzie do wzmacniania mięśni, poprawy koordynacji, rehabilitacji, rozciągania, modelowania sylwetki, a nawet treningu kobiet w ciąży i osób starszych.

Piłka Tiguar została zaprojektowana z myślą o bezpieczeństwie i komforcie podczas ćwiczeń. System anti-burst gwarantuje niezawodną wytrzymałość, eliminując ryzyko pęknięcia i nagłego wydostania powietrza. Możesz być pewny, że Twoje treningi będą przebiegać w pełni bezpiecznym środowisku. Powłoka piłki nie zawiera ftalanów ani lateksu, co czyni ją przyjazną dla skóry i bezpieczną dla alergików.

Piłka Tiguar body ball safety plus jest bardzo odporna na ścieranie, co zapewnia trwałość nawet przy intensywnym użytkowaniu. Jej wyjątkowa kolorystyka dodaje energii i radości podczas treningu.

Piłka do ćwiczeń Tiguar do nieoceniona pomoc i wsparcie podczas ćwiczeń. Przeznaczona jest zarówno do domowego użytku, jak i do profesjonalnych siłowni.

Piłka do ćwiczeń Tiguar body ball safety plus z pewnością stanie się Twoim ulubionym narzędziem w drodze do osiągnięcia wymarzonej formy fizycznej.

 

Dostępne rozmiary i kolory:

●     55 cm — oliwka

●     65 cm — śliwka i grafit

●     75 cm — morski