Plafon Arena - estetyczne i ponadczasowe oświetlenie, które nie przytłacza pomieszczenia

Plafon Arena to prosty, elegancki model, idealny dla tych, którzy szukają oświetlenia o nieprzytłaczającej formie. Taki plafon będzie modny przez długie lata, a poza tym łatwo dopasować go do bardzo odmiennych w kolorystyce pomieszczeń. Może świecić w monochromatycznym, białym wnętrzu, wyróżniać się na tle grafitu lub subtelnie podkreślać soczyste odcienie zieleni i czerwieni. Pasuje do salonu, sypialni, pokoju dziecięcego, kuchni, przedpokoju, biura, sklepu. Podkreśla przestronność wnętrz. Pasuje do stylu nowoczesnego, minimalistycznego, skandynawskiego.

Plafon Arena został zrobiony z tworzywa sztucznego. Ma ponadczasową formę obręczy z osłoną na źródło światła. Do plafonu należy dobrać dwie żarówki o gwincie E27. Warto skusić się na energooszczędne żarówki LED, które będą świecić o wiele dłużej od standardowych. Lampa jest w białym kolorze. Wymiary wynoszą: 35 × 12 cm.

Biały plafon Arena ze swoim minimalistycznym designem idealnie zgra się z wystrojem właśnie w takim stylu. Świetny również do pomieszczenia typowego dla estetyki skandynawskiej w bieli i drewnie.

Wymiary
Długość 35 cm
Głębokość 35 cm
Średnica 35 cm
Wysokość 11 cm
Waga 1.4 kg
Do pobrania