Plafon Concrete Dream – awangardowy akcent w nowoczesnym wnętrzu

Chcesz, aby Twój gabinet lub sypialnia zyskały niepowtarzalny charakter? Zdecyduj się na plafon Concrete Dream, który jest wykonany z betonu w kolorze białym. Powierzchnia betonu cechuje się porowatą, nieregularną strukturą, dlatego każdy egzemplarz plafonu jest unikalny. Możesz wykorzystać światło plafonu, aby podkreślić ważne dla Ciebie elementy wystroju wnętrza, np. obraz, kolekcję płyt winylowych, domową biblioteczkę.

Zastanawiasz się, jak sprawić, aby oświetlenie w mieszkaniu nie męczyło oczu? Wykorzystaj biały plafon, który jest wyposażony w żarówkę LED emitującą strumień białego ciepłego światła o temperaturze barwowej 2700K. Światło o takich właściwościach pomoże Ci się odprężyć przed pójściem spać.

Chcesz oświetlić pomieszczenie o niewielkim metrażu? Zdecyduj się na betonowy plafon o wymiarach 10x10 cm. Oświetlenie o tak niepozornym rozmiarze możesz swobodnie aranżować w ciasnej przestrzeni. Jeśli chcesz stworzyć efektowną kompozycję świetlną, zamontuj na suficie kilka betonowych plafonów o różnej kolorystyce.

Wymiary
Średnica 10 cm
Wysokość 10 cm
Do pobrania