Plafon Darling - minimalistyczny plafon do wnętrz o małym metrażu

Estetyczny i prosty plafon Darling najlepiej wpasuje się w stylistykę nowoczesną i minimalistyczną, choć jest na tyle neutralny, że bez trudu dopasujesz go również do innych wystrojów wnętrza. Jet chętnie wybierany jako oświetlenie do pokoju młodzieżowego, sypialni, przedpokoju, kuchni i jadalni. Sprawdzi się jednak również w przestrzeni biurowej, poczekalniach, sklepach. Łatwo dopasujesz go do różnych mebli i dodatków. Świetny we wnętrzach monochromatycznych tak samo, jak w tych nasyconych głębokimi kolorami.

Plafon Darling zrobiony jest z metalu i szkła. Ma cylindryczny kształt, a źródło światła zabezpiecza szybka, dzięki której ładnie się ono rozprasza w pomieszczeniu. Do plafonu należy dobrać jeszcze dwie żarówki o gwincie E27. Warto zainwestować w żarówki LED, które są energooszczędne. Kolor lampy – biały. Wymiary wynoszą: 25 × 7 cm.

Biały plafon Darling dopasujesz do wszystkich rodzajów mebli. Podkreśli nowoczesny wystrój kuchni, szczególnie tej w białych i jasnych aranżacjach. Dobrze współgra z odcieniami szarości.

Wymiary
Szerokość 25 cm
Wysokość 7 cm
Waga 2.3 kg
Do pobrania