Plafon Ontaneda – mocne światło w delikatnej formie

Nieco zapomniany przez lata plafon wraca wreszcie do łask panującej mody i do naszych wnętrz! Dużą zaletą tego typu lampy jest brak wyraźnych cieni przy jednoczesnej mnogości kolorów, stylów i form. Nowoczesny plafon sprawdzi się najlepiej w mniejszym pokoju z niskim sufitem – nie obciąży go tak, jak lampa wisząca, a jednocześnie da jasne, funkcjonalne światło.

Plafon Ontaneda wyróżnia się elegancką, delikatną formą. Srebrno-biały okrągły plafon najlepiej sprawdzi się w nowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach, których będzie prawdziwą ozdobą. Czasami mniej znaczy więcej – i tak jest też w tym przypadku. Subtelne zagięcia („plisy”) wokół średnicy lampy świetnie będą współgrać z innymi geometrycznymi lampami we wnętrzu i jego pozostałą dekoracją w stonowanych barwach. Lampa nie stworzy im konkurencji, za to będzie z nimi świetnie współgrać.

Ten duży plafon ma średnicę aż 32,5 cm. Taka powierzchnia oświetli dość duży pokój. Wbudowana lampa LED ma uniwersalną barwę 3000K, dzięki czemu plafon stworzy rodzinny, przytulny klimat w każdym pomieszczeniu domu.

Ontaneda - wymiary
Średnica 32,5 cm
Wysokość 7,5 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Eglo
Informacje techniczne

 

Pozostałe informacje
Źródło światła LED
Materiał tworzywo sztuczne
Typ gwintu LED
Barwa światła biały ciepły
Max moc źródła światła 11W
Strumień światła 850 lm
Atuty produktu
oświetlenie LED