Plafon Soft LED – dyskretny urok prostoty

Piękno minimalistycznego, nowoczesnego wnętrza opiera się na zachowaniu właściwych proporcji, gładkich powierzchni oraz prostych linii. Akcesoria w tym stylu najczęściej pozbawione są jakichkolwiek ozdobnych detali. Ich dopracowana do perfekcji forma jest jedyną dekoracją. Zwróć uwagę na modernistyczny plafon Soft LED. Świetnie uzupełni on takie właśnie wnętrze.

Lampa naścienna o przekroju prostokąta będzie doskonałym, głównym źródłem mocnego, a zarazem lekko rozproszonego światła.Nowoczesne oświetlenie posiada klosz wykonany z aluminium i tworzywa sztucznego w grafitowym kolorze. W środku zainstalowane są dwie świetlówki LED typu T8 o mocy maksymalnej 16W i strumieniu światła 1400-1500 lumenów, co odpowiada mocy ok. 100W tradycyjnej żarówki.

Prostokątny plafon Soft LED daje białe ciepłe światło o barwie 3000K. Lampa ma długość aż 93,5 cm, dlatego będzie wyglądać najlepiej w pomieszczeniach o średnim i większym metrażu.

Model posiada stopień szczelności IP20, dzięki czemu pozostaje odporny na pyłki i zanieczyszczenia o średnicy 1,25 cm i większe.

Soft LED - wymiary
Długość 93,5 cm
Szerokość 20 cm
Wysokość 6 cm
Do pobrania
Producent produktu:
Nowodvorski Lighting
Pozostałe informacje
Źródło światła żarówka
Materiał tworzywo sztuczne/aluminium
Typ gwintu T8
Barwa światła biały ciepły
Max moc źródła światła 16W
Strumień światła 1400-1500 lm
Ilość źródeł światła 2
Klasa szczelności (IP) IP20
Temperatura barwowa 3000K
Źródło światła w komplecie tak
Gwarancja 2 lata
Kolor grafit