Plafon Squere – prostota do sześcianu

We wnętrzu urządzonym minimalistycznie lub nowocześnie dużą rolę odgrywa oświetlenie. To głównie ono często tworzy klimat i charakter takiej aranżacji. Nowoczesna lampa w takim stylu jest praktycznie pozbawiona dekoracji, funkcjonalna, a zarazem starannie wykonana i prosta.

Plafon Squere w białym kolorze posiada formę sześcianu, dzięki czemu będzie źródłem jasnego, rozproszonego, ale intensywnego światła. Wpada ono do pomieszczenia przez biały akryl (odpowiednik szyby), którym została obudowana podstawa lampy. Jej biała metalowa obudowa i brak jakichkolwiek ozdobnych elementów sprawia, że lampa będzie pasować do wielu wnętrz i innych elementów, szczególnie w jasnej kolorystyce.

Lampa sufitowa o wymiarach 18x18 cm świetnie uzupełni główne oświetlenie. Oświetli zarówno niewielkie, jak i przestronne wnętrza o różnym charakterze. W zestawie znajduje się wbudowany LED o mocy maksymalnej 18W i barwie 3000K (w mlecznobiałym kolorze). Strumień światła wynosi 1640 lumenów, co odpowiada mocy maksymalnej około 100W tradycyjnej żarówki.

Wymiary
Długość 18 cm
Szerokość 18 cm
Waga 0.62 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Justa Elektron Sp. z o.o.