Miska dla psa i kota - poręczny i lekki pojemnik dla Twojego zwierzaka

  • Wykonana z lekkiego tworzywa sztucznego: Miska na jedzenie dla psa wykonana została z lekkiego i łatwego do transportu tworzywa. Możesz swobodnie przenieść produkt w dowolne miejsce w domu lub zabrać miskę ze sobą w podróż razem z Twoim pupilem.
  • Łatwa w czyszczeniu: Gładka powierzchnia miski i wykorzystane tworzywo sztuczne ułatwiają jej czyszczenie. Miska jest dostosowana do bezpiecznego mycia w zmywarce.
  • Antypoślizgowe podkładki: Miska dla psa od spodu wyposażona została w antypoślizgowe nóżki. Dzięki temu przydatnemu rozwiązaniu nie będzie się przesuwać podczas spożywania posiłków przez zwierzaka.
  • Pojemna: Miska dostępna jest w czterech rozmiarach. Rozmiar S: średnica to 16 cm; wysokość wynosi 4,5 cm; pojemność miski 200 ml. Rozmiar M: średnica to 20 cm; wysokość wynosi 6 cm; pojemność miski 500 ml. Rozmiar L: średnica to 25 cm; wysokość wynosi 7,5 cm; pojemność miski 1000 ml. Rozmiar XL: średnica to 30 cm; wysokość wynosi 8,5 cm; pojemność miski 1700 ml.
  • Czyszczenie mechaniczne: Miskę na suchą i mokrą karmę lub wodę możesz bez problemu umyć ręcznie lub w zmywarce. Kompaktowy rozmiar produktu pozwala na dowolne ułożenie pojemnika w koszyku maszyny.
Wymiary
Długość 30 cm
Średnica 30 cm
Szerokość 30 cm
Wysokość 8,5 cm
Do pobrania