Podkładka do stepu Tiguar – zwiększy różnorodność Twojego treningu

Podkładka do stepu Tiguar to innowacyjny dodatek, który wzbogaci Twoje treningi o jeszcze większą różnorodność i nowe możliwości. Umożliwia ona podwyższenie stepu o dwa poziomy, dostosowując go do Twoich indywidualnych potrzeb.

 

Dzięki możliwości podniesienia stepu na wysokość 20 i 24 cm możesz intensyfikować trening i angażować różne partie mięśni. Podnosząc step, zwiększasz trudność ćwiczeń, co prowadzi do efektywniejszego wzmacniania mięśni nóg, pośladków i wydolności organizmu.

 

Dodatkowo podkładka do stepu Tiguar umożliwia również zmianę kąta nachylenia. To znaczy, że możesz dostosować step do swoich preferencji i celów treningowych. Zmieniając kąt nachylenia, angażujesz inne partie mięśni. W ten sposób uzyskasz jeszcze bardziej kompleksowe i efektywne treningi.

 

Z pomocą podkładki Tiguar możesz stworzyć praktyczną ławeczkę. Pozwoli to, nie tylko wzmacniać nogi i pośladki, ale również wykonywać różnorodne ćwiczenia siłowe, takie jak podnoszenie ciężarów czy pompki. Podkładka daje Ci większą wszechstronność i możliwości treningowe.

 

Podkładka do stepu Tiguar to doskonałe rozszerzenie treningowego arsenału, dające większą kontrolę nad intensywnością i różnorodnością ćwiczeń. Pozwala na pełne wykorzystanie potencjału stepu i zapewnia jeszcze większe wyzwania oraz satysfakcję podczas treningu.

Wymiary
Długość 30 cm
Szerokość 42 cm
Wysokość 15 cm
Waga 1.7 kg
Do pobrania