Podkładka na stół okrągła, Ø 36 cm. Podkładki na stół pełnią nie tylko funkcję praktyczną, ale i dekoracyjną. Dlatego warto zaopatrzyć się w podkładki do swojego domu – jadalni, salonu czy kuchni. Po pierwsze, chronią powierzchnię stołu czy innego mebla przed zarysowaniami, czy uszkodzeniami wynikającymi z zalania lub wysokiej temperatury stawianych naczyń. Po drugie, podkładki stanowią jeden z tych dodatków, które mogą wskazywać kolorystyczną linię pomieszczenia. Warto skomponować ich barwę razem z innymi elementami wystroju, takimi jak osłonki na doniczki, czy poduszki na krzesła.

Podkładka na stół okrągła posiada średnicę 36 cm. Jest to uniwersalna wielkość, który sprawdza się idealnie w czasie posiłków, chroniąc stół przed gorącym talerzem i napojami w naczyniach. Podkładka wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które charakteryzuje łatwość konserwacji i czyszczenia, a przy tym wytrzymałość i trwałość. Dzięki temu podkładki nie są jednorazowym przedmiotem, a przez dłuższy czas posłużą w domu.

Materiał tworzy imitację plecionki układającej się w równe kręgi. Kolor będzie pasować do nowoczesnych, eleganckich wnętrz, ale też na przykład do klasycznego stylu angielskiego. W naszym sklepie znajduje się bogaty wachlarz kolorów tychże podkładek, dlatego na pewno znajdziesz odpowiedni zestaw do swojego mieszkania.

Cechy produktu:

  • podkładka na stół okrągła,
  • średnica produktu: 36 cm,
  • podkładka stołowa to skuteczna ochrona blatów przed zarysowaniem, czy odpryskami spowodowanymi wysoką temperaturą stawianych naczyń,
  • wykonana z tworzywa sztucznego z efektem plecionki,
  • produkt renomowanej francuskiej marki Douceur d'intérieur.
Wymiary
Długość 36 cm
Średnica 36 cm
Szerokość 36 cm
Do pobrania