Małe podkładki pod kubki (4 szt.) – to się na pewno przyda!

Na Twoich meblach odbite są okrągłe ślady po gorących szklankach i kubkach? Widok kolejnej plamy z kawy czy soku na obrusie przyprawia Cię o dreszcze? Zamiast wymieniać meble i tekstylia – zaopatrz się w 4 podkładki pod kubki

Małe podkładki pod kubki dzięki brokatowej warstwie wyglądają niezwykle uroczo, a jednocześnie uroczyście. Dzięki temu sprawdzą się równie dobrze w codziennym użytkowaniu, co wyciągane tylko na specjalne okazje, takie jak święta Bożego Narodzenia, urodziny czy imieniny. Pakowane są w zestawach po 4 sztuki, dlatego na większe imprezy przyda Ci się kilka kompletów.

Poza swoim wyglądem zachwycają też praktycznością. W tak prosty sposób możesz uniknąć trudnych do usunięcia śladów po gorących napojach z mebli czy plam na ulubionym obrusie. Cztery małe podkładki pod kubki dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych: srebrnej, złotej oraz czarnej. Która podoba Ci się najbardziej?

Dekoracja jest dostępna w 3 wersjach kolorystycznych. Przy składaniu zamówienia prosimy o podanie numeru znajdującego się na zdjęciu w komentarzu do zamówienia.

podkładki pod kubek - wymiary
Średnica 10 cm
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał poliwinyl/papier