Poduszka dekoracyjna Charme – jeszcze więcej komfortu

Charakterystycznym elementem artystycznego i bezceremonialnego stylu w mieszkaniu są frędzle na tekstyliach. Najczęściej zobaczysz je w aranżacjach boho, etnicznych, nowojorskich czy paryskich. Akcesoria z ich dodatkiem nadadzą luzu i ciepła wielu wnętrzom. Poduszka dekoracyjna Charme będzie doskonała, jeśli chcesz stworzyć w swoim salonie czy sypialni unikalną atmosferę. Wypoczynek w takim otoczeniu na pewno będzie udany.

Miękki, gruby koc, narzuta i odpowiednie poduszki na kanapę zaakcentują odpowiednio styl Twojego wnętrza. Zdecyduj się na pudrowo-różową podłużną poduszkę, która uczyni mieszkanie bardziej komfortowym i da plecom wygodne podparcie. Z pewnością uprzyjemnisz sobie i bliskim w ten sposób chłodne wieczory.

Ozdobne poduszki to błyskawiczny sposób na zmianę wystroju salonu i sypialni. Miękkie jak pianki marshallows poduchy sprawią, że mieszkanie stanie się przytulnym azylem na sezon jesień-zima. Zrób sobie ciepłe kakao, ułóż się na poduszkach i przezimuj w komfortowych warunkach.