Poduszka dekoracyjna Saona – frędzle i sploty w stylu boho

Inspiruje Cię styl boho, w subtelnym wydaniu? Od intensywnych kolorów wolisz te bliższe naturze i stonowane? Jeśli tak, z pewnością spodoba Ci się subtelna i elegancka poduszka dekoracyjna Saona, która będzie doskonałym uzupełnieniem wystroju sypialni lub salonu w stylu etnicznym. Poduszka dekoracyjna Saona to kwintesencja stylu boho. Frędzle, grube sploty i ziemiste kolory to jego nieodzowne elementy. Przepięknie będzie prezentować się w połączeniu z grubym kocem i w otoczeniu zielonych roślin. Dzięki swojej neutralnej barwie nie wprowadzi chaosu do wnętrza, za to nada mu niezwykłej przytulności.

Poduszka dekoracyjna Saona ma standardowe wymiary 45 x 45 cm. Wykonana została w 100% z bawełny, bez dodatku syntetycznych materiałów. Dzięki temu spełni wymagania osób, które unikają w swoim otoczeniu tekstyliów z tworzyw sztucznych. Wysokiej jakości poduszka ozdobna jest odporna na wielokrotne prania i długo zachowuje atrakcyjny wygląd.

Poduszka Saona, w połączeniu z pasującym kocem lub narzutą, to również pomysł na trafiony prezent dla miłośnika akcesoriów w stylu boho.

Saona - wymiary
Długość 45 cm
Szerokość 45 cm
Waga 1.016 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał bawełna