Dekoracyjna poduszka w kwiaty. Ta poduszka wniesie odrobinę tradycyjnego stylu do każdego pomieszczenia. Połączenie geometrycznego motywu kwiatowego z jasnoczerwonym kolorem czyni ją idealnym dodatkiem do wnętrz nowoczesnych, jak i tradycyjnych. Oprócz pięknego designu poduszka jest również funkcjonalna i świetnie nadaje się do odpoczynku, dzięki miękkiemu materiałowi oraz grubemu wypełnieniu. Połącz ją z innymi tekstyliami w różnych wzorach i stwórz przytulny kącik.

Szczegóły:

Typ produktu: Poduszki dekoracyjne
Styl: Klasyczny
Kolor główny: Czerwony
Odcień: Jasnoczerwony
Rodzaj materiału: Tkanina
Materiał: Bawełna
Materiał dodatkowy: Welur
Wypełnienie: Poliester
Skład materiału: 100% Bawełna
Kształt: Kwadratowy
Ręczne wykonanie: Tak
Wzór: Kwiatowy

Wymiary:

Głębokość: 45 cm
Szerokość: 45 cm
Wysokość: 10 cm
Waga wypełnienia: 500 kg
Waga: 0.6 kg

W ofercie: 1 x Poduszka dekoracyjna

Cechy produktu: Wzór wykonany ręcznie techniką stemplowania , Idealne zarówno do sypialni jak i salonu, Połączenie piękna z funkcjonalnością, Wytworny design, Powłoczki na poduszki z ukrytym zamkiem błyskawicznym

Montaż: Nie wymaga montażu
Dodatkowe informacje: Poduszka jest pakowana próżniowo do transportu. Proszę wyjąć poduszkę z opakowania i pozostawić na 24 godziny, aż osiągnie pełną gęstość. Ze względu na ręczne wykonanie każdego produktu, mogą występować różnice w fakturze i kolorze. Są to cechy charakterystyczne materiału i nie stanowią wady produktu.

Wskazówki dotyczące pielęgnacji:

Bawełna:
1.Nie suszyć w suszarce i nie prasować, chyba że metka wskazuje inaczej
2.Prać ręcznie lub w pralce, wybierając program do prania tkanin delikatnych (maks. 30°C), o ile producent nie zaleca inaczej. Przed praniem przewrócić na lewą stronę i zapiąć zamek.
Wymiary
Długość 45 cm
Średnica 45 cm
Szerokość 45 cm
Do pobrania