Podwójna miska dla zwierząt - niezbędne akcesorium dla psa lub kota. Jest praktyczna, lekka i bardzo przydatna w codziennym karmieniu Twoich zwierząt.

  • Jasny kolor: Miska dla zwierząt jest koloru beżowego. Jasny kolor pasuje do prawie każdego wnętrza. Miska jest prosta i estetycznie wygląda.
  • Dostępna w dwóch wersjach: Mniejsza o średnicy 16 cm. Miseczka przeznaczona jest dla małych i średnich psów lub kotów. Większa o średnicy 20 cm. Doskonale sprawdzi się dla większych zwierząt.
  • Łatwa w pielęgnacji: Tworzywo z którego jest zrobiona jest łatwe w myciu. Wystarczy gąbka i ciepła woda z płynem. Nadaje się do mycia w zmywarce. 
  • Praktyczna podwójna miska: Nie potrzebujesz osobnych misek na wodę i karmę dla Twojego pupila. Zajmuje mniej miejsca od dwóch osobnych naczyń. Posiada przyssawki, dzięki którym miska nie będzie się przemieszczać.
  • Łatwa w transporcie: Miska plastikowa jest lekka i wygodna. Łatwo ją weźmiesz w podróż czy na dłuższy spacer. Zajmuje mało miejsca i możesz ją zabrać ze sobą tam, gdzie potrzebujesz.

Podwójna miska dla psa. Estetyczna i w beżowym kolorze nie będzie rzucać się w oczy. Tego typu naczynie jest niezbędne w każdym domu, gdzie są zwierzęta. Dobrze sprawdzi się także w podróży.

Wymiary
Długość 25 cm
Szerokość 16 cm
Wysokość 4,5 cm
Do pobrania