Pojemnik 10 l Arco – przechowuj drobiazgi zgodnie z planem

Zdarza się, że niektóre rzeczy w domu nie mają swojego stałego miejsca – zmieniają pomieszczenia i wędrują od szuflady do szuflady. W takim chaosie trudno utrzymać porządek, a co dopiero znaleźć w porę potrzebny przedmiot. Jednak możesz temu zapobiec – sięgnij po duży pojemnik 10 l Arco i pozwól, by posprzątał za Ciebie.

Szukasz ładnego pudełka do kuchni, spiżarni, biura czy pracowni? Ten możesz śmiało postawić w dobrze widocznym miejscu na kredensie czy biurku. Limonkowy pojemnik nie zepsuje nawet drobiazgowo przemyślanej aranżacji. Półprzezroczyste ścianki dają wgląd w zawartość, dzięki czemu możesz postawić obok siebie kilka takich pudełek, a i tak zawsze sięgniesz po odpowiednie. Zaletą pojemnika jest niespadająca pokrywa, którą można zatrzasnąć na uchwytach umieszczonych po bokach.

Zaopatrz się w biurko lub komodę z szerokimi szufladami i włóż do środka pojemniki do przechowywania Arco. Teraz umieść w nich wszystkie drobiazgi, które są Ci potrzebne do realizowania autorskich projektów (szpulki nici, półprodukty do kosmetyków, kawałki materiałów, akcesoria do mebli, próbki farb itp.). Tym sposobem zaoszczędzisz miejsce i stworzysz funkcjonalną pracownię.

Arco - wymiary
Długość 36,3 cm
Szerokość 26,6 cm
Wysokość 13,4 cm
Pojemność 10l
Waga 0.364 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał tworzywo sztuczne