Pojemnik Infinity - kolorowa walka z bałaganem

W każdym domu znajdą się przedmioty, które niekoniecznie chcielibyśmy eksponować. Nieforemne opakowania, które nie pasują do wystroju lub elementy poprzedniej aranżacji, które odnajdują się w obecnej. Łatwo zapanujesz nad nimi, korzystając z pomocy praktycznych akcesoriów do przechowywania. Należy do nich funkcjonalny pojemnik Infinity.

Dzięki niemu sortowanie rzeczy stanie się proste i przyjemne. Za świetny wygląd pomimo częstego używania odpowiada wysokiej jakości tworzywo, z którego go wykonano. Łatwość przenoszenia to zasługa praktycznych uchwytów wyciętych na bocznych ścianach. Pudełko z pokrywą dyskretnie przechowa zawartość i zabezpieczy ją przed kurzem. Jego rozmiary pozwalają postawić je na półce, jak i wsunąć do przestronnej szuflady. Krawędzie stylowo zaokrąglono.

Turkusowy pojemnik z dziurkowaniami ożywi i zdynamizuje otaczającą go przestrzeń. Może być towarzystwem innych kolorowych przedmiotów albo elementem kontrastującym z klasyczną bielą lub brązem. Sprawdź również inne dostępne rozmiary i kolory pojemników w podobnym stylu. Wymiary: długość: 36 cm, szerokość: 27 cm, wysokość: 14 cm. Pojemność: 11 l.

Wymiary
Głębokość 14 cm
Szerokość 36 cm
Wysokość 27 cm
Waga 0.478 kg
Do pobrania