Pojemnik Infinity - wszystko na miejscu

Chcesz przywrócić porządek w swoich wnętrzach? Rozpocząć tematyczną segregację drobiazgów zalegających na półkach? Zmienić wystrój pokoju? Bez wahania sięgnij po pojemnik Infinity, który pomoże Ci osiągnąć te cele.

Dlaczego warto go kupić? Przede wszystkim ze względu na wykonanie z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które zapewnia lekkość i wytrzymałość jednocześnie. Zgrabnemu kształtowi towarzyszy pakowność. W środku zmieści się wiele przedmiotów, dla których dotąd trudno było znaleźć miejsce. Pojemnik z pokrywką ma również tę zaletę, że można go w wygodny sposób zamknąć i ochronić zawartość przed kurzem. Uchwyty na krótszych ściankach pozwalają sprawnie wysunąć go z półki i przenieść w wybrane miejsce.

Prosty design sprawia, że ten pastelowo różowy pojemnik znakomicie odnajduje się w każdym typie wnętrza. Kolorystyka dopasowuje się zarówno do barwnej, dekoracyjnej przestrzeni, jak i tej stonowanej, oszczędnej. Pojemność pojemnika to aż 17 litrów. Dostępne są również pojemniki z tej serii w innych rozmiarach i kolorach.

Wymiary
Długość 36 cm
Szerokość 27 cm
Wysokość 22 cm
Pojemność 17l
Waga 0.59 kg
Do pobrania