Pojemnik Infinity - lepsza organizacja

Większość z nas stawia na zorganizowaną przestrzeń. Porozrzucane rzeczy w sypialni, gabinecie, łazience czy pokoju dzieci wprowadzają niepotrzebny bałagan i chaos. Dzięki pomocnikom takim, jak pojemnik Infinity ich selekcja i układanie stanie się dobrą zabawą.

Obecność w domu stylowych pudełek i kontenerów skutecznie pomaga utrzymywać czystość i porządek. Ten różowy pojemnik wyprodukowano z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, lekkiego i odpornego na intensywne użytkowanie. Model wyposażono w funkcjonalne rozwiązania - uchwyty wycięte na krótszych bokach oraz wygodną pokrywę. Zdobią go przyciągające wzrok, okrągłe otwory. Klasyczny, prostokątny kształt pozwala ustawiać pojemniki obok siebie oraz na sobie.

Pastelowy odcień różu znakomicie komponuje się z bielą i szarością. Tworzy również świetne połączenia z intensywną, kontrastującą kolorystyką. Wypełnij go czym chcesz, ustaw na półce lub w szufladzie i ciesz się panującym wokoło porządkiem. Sprawdź inne dostępne kolory i rozmiary pojemników. Pojemność tego pojemnika wynosi 17 litrów.

Infinity - wymiary
Długość 36 cm
Szerokość 27 cm
Wysokość 22 cm
Pojemność 17l
Waga 0.566 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał tworzywo sztuczne