Pojemnik kwadratowy 1 l Memory – sprytny system przechowywania żywności

Przenikanie zapachów w lodówce, wilgoć w sypkich produktach, brak miejsca do przechowywania - znasz to aż za dobrze? Wszystkie te problemy może rozwiązać jeden produkt – niezwykle praktyczny pojemnik kwadratowy 1 l Memory. Nie wierzysz? Przekonamy Cię!

Naczynie zostało wykonane z tworzywa wolnego od BPA, czyli związku podejrzewanego o szkodliwe działanie na zdrowie człowieka. Jednocześnie materiał użyty do produkcji jest na tyle wytrzymały, że możesz wykorzystać ten pojemnik do przechowywania w zamrażarce (do -20°C), a także odgrzewania dań w mikrofalówce. Bez problemu umyjesz go w zmywarce, więc nie musisz obawiać się zarazków czy tracić czasu na mycie ręczne. Dzięki pokrywce z zatrzaskami i gumową uszczelką możesz mieć pewność, że nic nie wydostanie się z pojemnika, a zapasy zachowają dłuższy termin przydatności do spożycia.

Masz dość zwykłych kanapek pakowanych w aluminiową folię? Zabierz do pracy prawdziwy obiad – zawartość będzie bezpieczna, a Ty możesz odgrzać danie bez wyjmowania go z pudełka. Pojemnik na żywność BPA FREE jest odpowiedni także dla dzieci, dlatego śmiało możesz zapakować do niego drugie śniadanie do szkoły czy prowiant na wycieczkę.

Memory - wymiary
Długość 16 cm
Szerokość 15 cm
Wysokość 7,7 cm
Pojemność 1l
Waga 0.108 kg
Do pobrania
Atuty produktu
do mikrofalówki
do zamrażarki