Pojemnik 2 l Memory – przechowywanie, odgrzewanie i mrożenie w jednym naczyniu

Pozwól, że rozwiążemy Twoje problemy związane z przechowywaniem żywności! Od dziś Twoje zapasy będą dłużej świeże, a odgrzewanie posiłku czy zabieranie go do pracy – znacznie wygodniejsze. Wystarczy, że zaopatrzysz się w pojemnik 2 l Memory.

W tym pudełku bezpiecznie przechowasz produkty płynne, sypkie czy o krótkim terminie ważności. Dzięki zatrzaskom pokrywka nie zsunie się, natomiast uszczelka zapobiega wylaniu czy wysypaniu zawartości, a przy tym chroni produkty przed szybkim utlenieniem i zawilgoceniem. To idealny pojemnik na żywność, która dobrze chłonie lub wydziela mocne zapachy, a także wymaga specjalnych warunków przechowywania. Nadaje się również do mrożenia w zamrażarce (do -20°C), podgrzewania w mikrofalówce oraz mycia w zmywarce – to znakomity produkt dla osób, które zawsze się spieszą. Brak zawartości toksycznego BBA sprawia, że pudełko jest bezpieczne dla naszego organizmu.

Pojemnik do przechowywania Memory zachęci Cię do tworzenia pysznych lunchboxów. Możesz do niego zapakować zapiekankę, makaron z warzywami, sałatkę czy tortillę z kurczakiem, które zjesz w pracy. Szczelny pojemnik przyda się również na biwaku i podczas plażowania.

Wymiary
Długość 23 cm
Głębokość 9,5 cm
Szerokość 16 cm
Wysokość 9,5 cm
Pojemność 2l
Waga 0.172 kg
Do pobrania