Pojemnik 5 l Arco – Twoja praktyczna metoda na przechowywanie

Jeśli wychodzisz z założenia, że wszystkie drobiazgi „kiedyś się przydadzą”, musisz gromadzić je w odpowiedni sposób. Nie mogą przeszkadzać, a jednocześnie powinny być dostępne na wyciągnięcie ręki. W zaprojektowaniu funkcjonalnego systemu pomoże Ci pojemnik 5 l Arco.

Dzięki optymalnym proporcjom pudełko zmieści się w szufladzie komody lub szafki, choć możesz je postawić także w dobrze widocznym miejscu. Limonkowy pojemnik pasuje zwłaszcza do nowoczesnych aranżacji, gdzie może nawiązywać do dodatków i dekoracji w jaskrawych odcieniach. Kolorowe tworzywo jest jednak na tyle przejrzyste, że możesz dostrzec zawartość bez otwierania. Dzięki zatrzaskom umieszczonym z boku wieko mocno trzyma i nie dopuści do wypadnięcia umieszczonych wewnątrz przedmiotów.

Pojemnik do przechowywania Arco 5 l przyda Ci się do sezonowania butów w garderobie – umieść w nim baleriny, mokasyny, pepegi lub inne obuwie, które założysz dopiero z nastaniem adekwatnej pory roku. Nie musisz już przetrząsać stosów kartonów, półtransparentne pudełko od razu wskaże Ci odpowiednią parę.

Arco - wymiary
Długość 33,4 cm
Szerokość 20,2 cm
Wysokość 10,6 cm
Pojemność 5l
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał tworzywo sztuczne