Pojemnik do segregacji – rozwiązanie przydatne w każdym domu

W pomieszczeniach o małym metrażu często liczy się każdy centymetr. Odpowiednia organizacja przestrzeni to wtedy klucz do utrzymania ładu – inaczej pokój błyskawicznie będzie zabałaganiony. Potrzebujesz organizera, który nie zajmie wiele miejsca i umożliwi Ci łatwy podział rzeczy? Jesteś we właściwym miejscu!

Pojemnik do segregacji doskonale sprawdzi się w wielu pomieszczeniach. W pokoju dziecięcym może służyć jako schowek na zabawki – te mniejsze i większe. Organizacja ukochanych pluszaków czy klocków będzie dla Twojego malucha niesamowitą frajdą! Dzięki temu łatwo posegregujesz jego zabawki, a jednocześnie nauczysz go jak zagospodarować małą przestrzeń. Akcesorium przyda się także każdemu majsterkowiczowi – od teraz zawsze będzie wiedział, gdzie znaleźć odpowiedni klucz!

Pojemnik do przechowywania ma składaną pokrywę, którą możesz prosto zamknąć. Przezroczysty materiał dyskretnie dopasuje się do każdej aranżacji. Niczego nie narzuci, a jedynie dopełni pomieszczenie. Jeśli potrzebujesz kilku pojemników do przechowywania, możesz położyć je jeden na drugim. Dzięki temu zyskasz minimebel, idealną kryjówkę dla Twoich przedmiotów.

Wymiary
Długość 39,5 cm
Szerokość 57,5 cm
Wysokość 31,3 cm
Pojemność 48l
Waga 1.3 kg
Do pobrania