Pojemnik do segregacji – rozwiązanie przydatne w każdym domu

W pomieszczeniach o małym metrażu często liczy się każdy centymetr. Odpowiednia organizacja przestrzeni to wtedy klucz do utrzymania ładu – inaczej pokój błyskawicznie będzie zabałaganiony. Potrzebujesz organizera, który nie zajmie wiele miejsca i umożliwi Ci łatwy podział rzeczy? Jesteś we właściwym miejscu!

Pojemnik do segregacji doskonale sprawdzi się w wielu pomieszczeniach. W pokoju dziecięcym może służyć jako schowek na zabawki – te mniejsze i większe. Organizacja ukochanych pluszaków czy klocków będzie dla Twojego malucha niesamowitą frajdą! Dzięki temu łatwo posegregujesz jego zabawki, a jednocześnie nauczysz go jak zagospodarować małą przestrzeń. Akcesorium przyda się także każdemu majsterkowiczowi – od teraz zawsze będzie wiedział, gdzie znaleźć odpowiedni klucz!

Pojemnik do przechowywania ma składaną pokrywę, którą możesz prosto zamknąć. Przezroczysty materiał dyskretnie dopasuje się do każdej aranżacji. Niczego nie narzuci, a jedynie dopełni pomieszczenie. Jeśli potrzebujesz kilku pojemników do przechowywania, możesz położyć je jeden na drugim. Dzięki temu zyskasz minimebel, idealną kryjówkę dla Twoich przedmiotów.

pojemnik do segregacji - wymiary
Długość 59,7 cm
Szerokość 39,4 cm
Wysokość 31,2 cm
Pojemność 48l
Waga 1.3 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał tworzywo sztuczne