Pojemnik Evolution Bormioli Rocco – jeden pojemnik, wiele zastosowań

Jeśli jesteś zwolennikiem minimalizmu, z pewnością szukasz wielofunkcyjnych akcesoriów. Takich, których będziesz rzeczywiście używać na co dzień, a w dodatku - które zajmą niewiele miejsca. Potrzebujesz pojemnika do przechowywania, pieczenia lub mrożenia? Evolution Bormioli Rocco spełni Twoje oczekiwania.

Hermetyczny pojemnik wykonano z wysokiej jakości szkła żaroodpornego. Sprawdzi się więc do przygotowywania gorących dań. Posłuży Ci również jako naczynie, w którym podasz posiłek. Jeśli po nałożeniu potraw na talerze przykryjesz pojemnik pokrywką, utrzymasz gorącą temperaturę dania i zabezpieczysz je przed wyschnięciem. Z pojemnikiem Evolution Bormioli Rocco z łatwością odgrzejesz również gotową potrawę w mikrofalówce lub zamrozisz ją w zamrażarce. Wytrzyma on temperatury od -20 do 220 stopni Celcjusza. Pokrywka jest zaś odporna na temperaturę do 70 stopni. Posiada silikonową uszczelkę.

Żaroodporny pojemnik możesz myć w zmywarce. Wyprodukowała go renomowana firma Bormioli Rocco, która już od ponad 100 lat zajmuje się tworzeniem akcesoriów codziennego użytku.

Evolution Bormioli Rocco - wymiary
Długość 14 cm
Szerokość 14 cm
Wysokość 8 cm
Pojemność 750ml
Waga 0.52 kg
Do pobrania
Atuty produktu
produkt dostępny w innych rozmiarach
do mikrofalówki
do piekarnika
do zamrażarki