Pojemnik na buty - ułatwione przechowywanie

Każda para butów zasługuje na indywidualne traktowanie! Jeżeli zgadzasz się z tym twierdzeniem, dodatkowo cierpisz na ciągły brak miejsca w szafie, to pojemnik na buty okaże się dla Ciebie rozwiązaniem idealnym.

Pojemnik na buty zmieści jedną parę półbutów lub kilka par sandałów. Zapobiegnie ich zakurzeniu i ułatwi ich przechowywanie. Kilka pojemników ustawionych na sobie to oszczędność miejsca, a także praktyczny sposób na to, jak dbać o to, aby buty zachowały swój fason. Plastikowy pojemnik na buty nie dopuszcza do dostawania się do wewnątrz kurzu, zapachów, a także wilgoci. Dzięki niemu możesz zatem przechowywać buty poza sezonem nie tylko w szafie, ale także na strychu czy w piwnicy.

Pojemnik na buty z plastiku jest łatwy do utrzymania w czystości i będzie Ci służyć przez wiele lat. Jest o wiele bardziej odporny od zwykłych, tekturowych pudełek, do których buty są oryginalnie zapakowane. Ponieważ jest przezroczysty, w prosty sposób odnajdziesz ulubioną parę butów bez potrzeby zaglądania do każdego pudełka.

Wymiary
Długość 34,4 cm
Szerokość 20,2 cm
Wysokość 10,6 cm
Pojemność 5l
Waga 0.23 kg
Do pobrania