Pojemnik na cukier Vintage – praktyczny sposób na przechowywanie

Zorganizuj przestrzeń swojej kuchni w wyjątkowy sposób tak, aby stała się ona harmonijna i oryginalna! Wyjątkowy pojemnik na cukier Vintage to produkt, który pomoże Ci sprawnie zorganizować wnętrze, jednocześnie dodając mu atrakcyjności i ponadczasowego charakteru. Doskonale odnajdzie się w kuchni urządzonej w stylu vintage, nowoczesnym, klasycznym, retro, oraz country.

Pojemnik na cukier Vintage został wykonany z wysokiej jakości metalu. Jest on w kolorze białym, posiada również czarne elementy. Wymiary produktu: średnica: 10,7 cm, wysokość: 13 cm.

Pojemnik na cukier Vintage, ze względu na swój design doskonale sprawdzi się umieszczony na blacie kuchennym, półce, szafce, a także wewnątrz niej. Zapewni szczelne przechowywanie produktu, co pozwoli uchronić go przed wilgocią oraz światłem. To z kolei umożliwi zachowanie jego świeżości przez długi czas.

Jeśli marzysz o uporządkowanej kuchni, w której każdy element ma swoje miejsce – pojemnik na cukier Vintage to idealna propozycja dla Ciebie. Sprawdź pozostałe pojemniki Vintage dostępne w naszej ofercie i z ich pomocą zorganizuj przestrzeń swojego wymarzonego, stylowego wnętrza!

Wymiary
Średnica 10,7 cm
Wysokość 13 cm
Waga 0.122 kg
Do pobrania