Pojemnik na kawę Modan – praktyczny element wyposażenia wnętrza Twojej kuchni

Kuchnia to miejsce, w którym warto zadbać o odpowiednią organizację przestrzeni. Z pewnością pomogą w tym wszelkiego rodzaju pojemniki na żywność, które spełnią dodatkowo funkcję ozdobną. Jednym z takich produktów jest pojemnik na kawę Modan, który umożliwi Ci zachowanie aromatu oraz świeżości kawy przez długi czas! Jego design doskonale wpasuje się do nowoczesnej, klasycznej, eleganckiej, a także minimalistycznej kuchni.

Pojemnik na kawę Modan został wykonany z metalu oraz bambusowej przykrywki. Produkt jest w kolorze białym, posiada napis w kolorze czarnym. Wymiary: długość: 11,5 cm, szerokość: 11,5 cm, wysokość: 14 cm.

Oferowany pojemnik na kawę Modan zapewnia szczelne zamknięcie, dzięki czemu przechowywana w nim kawa będzie odporna na wilgoć czy inne czynniki zewnętrze. Możesz umieścić go na lub w szafce kuchennej, a także na półce.

Pojemnik na kawę Modan to element, który usprawni Ci organizację przestrzeni w kuchni. Świetnie spełni swoją rolę i pozwoli Ci cieszyć się świeżą, aromatyczną kawą na co dzień!

Wymiary
Długość 11,5 cm
Szerokość 11,5 cm
Wysokość 14 cm
Waga 0.122 kg
Do pobrania