Pojemnik na miód - urok pszczelich skarbów

Dbałość o detale sprawia, że codzienność staje się piękniejsza. Pozornie nieważne rzeczy, jak wizualna oprawa posiłku, w rzeczywistości mają duże znaczenie dla odczuwanej przez nas radości lub jej braku. Zadbajmy więc o piękno prostych chwil, otaczając się tym, co lubimy i tym, co się nam podoba. Znakomitym przykładem takiego przedmiotu może być pojemnik na miód w kształcie ula.

Tym, co przykuwa do niego uwagę jest charakterystyczny wygląd poziomych pasów znanych z konstrukcji prawdziwych uli. Wykonanie z wysokiej jakości, przezroczystego tworzywa zapewnia trwałość bez ryzyka rozbicia. Przejrzyste ściany umożliwiają również obserwację pięknej, złotawej barwy. Dzięki szczelnemu zamknięciu miód długo utrzymuje świeżość. Urokliwe mieszadło pozwala w łatwy sposób nałożyć zawartość na pieczywo, do filiżanki lub miseczki.

Oryginalny pojemnik będzie piękną ozdobą kuchennej półki. Jego forma wyróżnia się na tle innych elementów zastawy i wyposażenia. Znakomicie sprawdzi się również jako prezent. Podaruj go bliskiej osobie i pozwól jej cieszyć się obecnością małych, pięknych rzeczy. Średnica: 8 cm, wysokość: 14 cm.

pojemnik na miód - wymiary
Średnica 8 cm
Wysokość 14 cm
Waga 0.344 kg
Do pobrania