Pojemnik śniadaniowy Hilo – kolorowy schowek na przekąskę

Podczas codziennego pośpiechu warto zrobić sobie chociaż krótką przerwę. Chwila odpoczynku z pyszną przekąską doda Ci energii i siły do dalszych działań. Gdzie ją schować? Oczywiście do kolorowego pudełka Hilo! Szukasz szczelnego pojemnika do żywności w intensywnym odcieniu? Pojemnik śniadaniowy Hilo spełni Twoje oczekiwania, a jego barwa od razu wprawi Cię w dobry humor!

Prostokątne pudełko idealnie sprawdzi się do przechowywania przekąski czy drugiego śniadania. Z łatwością schowasz tam niewielką kanapkę albo pożywną sałatkę. Zamykana klapa ochroni Twój posiłek przed czynnikami zewnętrznymi i sprawi, że zachowa on świeżość. Przykrywkę możesz wygodnie zapiąć na zatrzask i przechowywać w torebce lub plecaku bez obawy o wysunięcie się zawartości.

Kolorowy pojemnik na żywność od razu zwróci Twoją uwagę, nawet jeśli włożysz go na dno plecaka lub torebki. Możesz wybrać spośród dwóch kolorów. Wystarczy, że przy składaniu zamówienia napiszesz numer produktu w komentarzu. Numer znajdziesz na zdjęciu danego pojemnika.

Hilo - wymiary
Długość 13 cm
Szerokość 9,5 cm
Wysokość 5 cm
Waga 0.07 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał tworzywo sztuczne