Pojemnik z atestem 40L biały

Mięso oraz podroby, niezależnie od rodzaju są jednym z najbardziej wrażliwych produktów spożywczych. Szukasz możliwości ich szybkiego transportu, bez obaw o zepsucie Praktyczny pojemnik na mięso marki Kadax to najlepszy wybór: nie tylko ułatwi Ci przewożenie surowego mięsa bez uszczerbku na jego jakości, ale zapewni pełną wygodę w trakcie rozładunku.

Wielofunkcyjny produkt sprawdzi się również w innych branżach, zwłaszcza ogrodnictwie. Poznaj zalety naszego produktu!


Przystosowany do kontaktu z żywnością

W przeciwieństwie do szkodliwych materiałów z metalu lub stali, pojemnik jest całkowicie bezpieczny i nie reaguje w kontakcie z żywnością, pozostając całkowicie neutralnym.

Wyprodukowany z wytrzymałego i ekologicznego tworzywa HDPE jest przystosowany do transportu żywności do 40 kg. Wyróżnia się bezwonnością oraz brakiem szkodliwych substancji. Dzięki właściwościom tworzywa HDPE mięso będzie także zabezpieczone przed wilgocią.


Solidny i wytrzymały

Transporter posiada znakomite właściwości mechaniczne, jest odporny na zarysowania oraz pęknięcia. Otwory boczne zapewniają wentylację podczas transportu.

Gładkie wewnętrzne ścianki skrzyni są proste w dezynfekcji i utrzymaniu czystości, a gładkie dno jest przeznaczone do stosowania na przenośnikach rolkowych i taśmowych.

Wygodny w użytkowaniu

Pojemnik na mięso marki Kadax został wykonany tak, aby zapewnić nie tylko pełną świeżość dostaw, ale i komfort w trakcie rozładunku. Szerokie i wygodne uchwyty z 4 stron skrzyni ułatwiają transport, a dzięki lekkiej wadze nie ma konieczności przenoszenia dodatkowego ciężaru. Skrzynia nie będzie sprawiała Ci kłopotu: jej kompaktowe wymiary i lekkość materiału, z którego została wykonana znacznie ułatwią jej użytkowanie.


Wielofunkcyjny pojemnik

Pojemnik choć niezawodny w trakcie dostaw surowego mięsa, sprawdzi się także w innych rolach. Z powodzeniem wykorzystasz go w trakcie prac ogrodniczych do przenoszenia sadzonek lub w garażu jako organizer na narzędzia.

Jest dostępny w dwóch kolorach do wyboru – białym i czerwonym, a jego pojemność to aż 40 litrów, dzięki czemu umożliwia transport większych dostaw.

CECHY:

  • Wymiary: 60 x 39,8 x 20 cm
  • Kolor: biały
  • Pojemność: 40L (kg); tara: 2 kg
  • Przystosowany do transportu żywności - posiada atest
  • Łatwy w utrzymaniu czystości
  • Trwały i wytrzymały

Higieniczny, bezpieczny i wygodny transport: to wszystko gwarantuje profesjonalny transporter!


Wymiary
Długość 60 cm
Głębokość 60 cm
Średnica 39,8 cm
Szerokość 39,8 cm
Wysokość 20 cm
Do pobrania